Przetestuj przez tydzień nasz rozdrabniacz UNTHA do recyklingu

Kiedy światem wstrząsnął wybuch epidemii Covid-19, branża odpadów i recyklingu nie stanęła w miejscu. W wielu krajach operatorzy mieli znacznie więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej.Más
LRK1000-Hero

Kiedy światem wstrząsnął wybuch epidemii Covid-19, branża odpadów i recyklingu nie stanęła w miejscu. W wielu krajach operatorzy mieli znacznie więcej pracy niż kiedykolwiek wcześniej.

W Polsce, byliśmy w kontakcie z dużymi i małymi przedsiębiorstwami z sektora przetwarzania odpadów, gdy potrzebowały naszej pomocy.  Nasi doświadczeni inżynierowie wspierali klientów w optymalizacji ich maszyn. Nasz zespół sprzedaży rozmawiał również z firmami, o których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy, czasami udzielając drobnych porad, a innym razem dostarczając wskazówek pomocnych w projektowaniu nowych, wysokowydajnych zakładów recyklingu i instalacji przetwarzania odpadów na energię.

Staraliśmy się, aby nasze drzwi były zawsze otwarte, nawet jeśli nie mieliśmy okazji spotykać się osobiście.

Dlatego zaoferowaliśmy na przykład zdalne testy – możliwość przetestowania rozdrabniaczy z użyciem własnych materiałów, bez konieczności przyjazdu do siedziby naszej firmy w Warszawie. Jeśli jeszcze nie wiesz o tej bezpiecznej pod względem Covid usłudze, odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. Bez względu na to, czy masz do rozdrabniania palety czy opakowania, możemy Ci pomóc.

Ale to nie wszystko.

Nasze znane na całym świecie maszyny – rozdrabniacz LRK do tworzyw sztucznych oraz czterowałowy rozdrabniacz RS40 do recyklingu mogą teraz zostać przetestowane w Twoim
zakładzie.  Porozmawiaj z nami o materiałach wejściowych, które musisz przetworzyć, a my skonfigurujemy odpowiednią maszynę, która spełni Twoje wymagania. Następnie wyślemy rozdrabniacz do Ciebie na tydzień, a Ty – przy wsparciu naszych ekspertów – poznacz możliwości naszej technologii.

„Jest to doskonała okazja sprawdzenia możliwości maszyny przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej” – powiedział Ryszard Tomaszczyk, Country Manager UNTHA Polska. „Wiemy, że zakup rozdrabniacza jest kosztowną inwestycją dla wielu firm, ale szansa przetestowania takiej maszyny przed złożeniem zamówienia pozwala przekonać się o jej wyjątkowej przepustowości, zdefiniowanej wielkości cząstek, niskim poziomie hałasu, efektywności energetycznej, elastyczności i łatwości konserwacji.

„Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z nami”.

Aby uzyskać informacje na 7-dniowego okresu testowego, skontaktuj się z nami.

made by pixelart - pixelart.at