de
en
fr
es
ru
pl
Türkiye'de atık yönetimi için en iyi endüstriyel kırıcılar

Dünyaca ünlü, üstün kaliteli UNTHA kırıcılarının artık Türkiye'de bir hizmet ofisi olduğunu biliyor muydunuz? UNTHA, artık Türkiye'de ; 50 yılı aşkın mirasını, bitmek bilmeyen inovasyon tutkusuyla birleştirerek, ihtiyaçlarınızı karışlamak için size daha yakınız. İstanbul’da yerleşik deneyimli satış ve servis ekibimiz tüm bilgi birikimi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızı hızlıca karşılakmak için geniş yelpazede yedek parça stoğumuz var. Ek olarak, kendi alanımız içinde kurulu 4-shaftlı kırıcımız ile müşterilerimizin numune atıklarını denemeleri için imkan tanıyoruz.

Tüm bunlar, kırıcı yatırımınızdan mümkün olan en iyi verimi sağlamak için bir araya getirildi.

Çeşitli atıklar ve uygulama alanları için güvenilir kırıcılar
Çeşitli atıklar ve uygulama alanları için güvenilir kırıcılar

Her atık için en iyi kırıcıya sahibiz ,

Ne kadar zorlayıcı olursa olsun, yüksek hacimli ve verimli ; kaba, tek ve ikincikırıcıyanı sıra çeşitli geri dönüşüm uygulamaları için güçlü dört şaftlı kırıcılar,

İster atık üreticisi, ister atık işleyici veya alternatif yakıt üreticisi olun, bize spesifikasyonunuzu söyleyin, ihtiyaçlarınız için doğru çözümü tanımlamak için sizinle birlikte çalışalım.

01/04
XR sabit

Düşük hız ve yüksek torklu, tek şaftlı kırıcımız, ticari, endüstriyel ve evsel atıklar, lastikler, pulper halatları gibi tehlikeli atıklar, ahşap atık, tarım balyaları ve daha fazlası dahil olmak üzere en zor malzemelerle bile başa çıkabilir.

UNTHA'nın XR sınıfı, hacimli atıklar geri dönüşümü veya alternatif yakıtların verimli, tek aşamalı işlenmesi için güçlü bir kırıcı görevi görür. Çok çeşitli boyutlu elekler ve bıçak konfigürasyonları sayesinde, XR kırıcı teknik gereksinimlerinize tam olarak karşılar.

Daha temiz, daha çevreci bir üretim süreci için, elektrikli kullanımının yanı sıra bakım kolaylığı ve yüksek verimlilik süresi ile dünya çapında ün kazanmıştır. Tüm bunlar, daha yüksek çevresel performansın yanı sıra, ton başına düşük maliyetli bir prosese sahip olmanızı sağlar.

01/03
RS30/40

UNTHA'nın hikayesi dört şaftlı kırıcılar ile başladı. Ve bu kompakt, güvenilir ve son derece sağlam RS30 ve RS40 kırıcılar, onlarca yıl sonra bile dünya standartlarında endüstri liderleri olmaya devam ediyor.

Son derece geniş bir uygulama yelpazesi için çözüm sağlayan bu ürünler, ister hacim azaltma, ister ürün imhası veya maksimum geri dönüşüm oranları veyahut malzeme elleçleme olsun, evrensel kullanımlarıyla popülerliğini korumaya devam ediyor.

Değiştirilebilir elek, her seferinde hassas, homojen bir parçalama sağlar - RS30 veya RS40'ı tam gereksinimlerinize göre uyarlamanız yeterlidir. Elektronikdiskler, imha atıklar, ambalaj malzemeleri ve çok daha fazlasını kullanan müşteriler arasında popüler olan bu kırıcılar, bağımsız bir çözüm olarak veya üretimde kapsamlı bir sistemin parçası olarak kullanılabilmektedir.

Türkiye-XR3000C-1500x1000px

Yerel olarak sunulan global olarak kendini ispatlamış hizmetler

UNTHA Türkiye ekibi, kırıcı tasarlayan, üreten ve devreye alan UNTHA'nın kendi iştiraki olarak, geniş bir hizmet ürünleri yelpazesi sunuyoruz. Bu, makinenizin kullanım ömrü boyunca aynı kalitede ve en üst düzeyde hizmete erişebilme rahatlığı anlamına gelirken, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmaya kendini adamış yeni iş ortağınız.

İster planlı yada pilansız önleyici bakım, ister operatör eğitimi veya anlık bir çağrı olsun, servis teknisyenlerimiz çok kısa bir süre içinde sahada olabilecek şekilde İstanbul'da konuşlandırılmıştır. Türkiye'deki depomuzda büyük miktarda yedek parça ve aşınma parçası stokluyoruz ve ayrıca müşterilerimizin kendi numunelerini kırıcılarımızda deneyebilmeleri için test tesisimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Satış sonrası hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya kırıcınız için bir servis talep etmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişime geç
İletişime geç

Size nasıl yardımcı olabiliriz. Bize bir mesaj gönderin, mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl ulaşabiliriz?
Adres?
made by pixelart - pixelart.at