de
en
fr
es
ru
pl
Przetestuj nasze rozdrabniacze na swoim materiale!

Pojawimy się z naszymi rozdrabniaczami klasy XR i ZR bezpośrednio u Ciebie. Aby umówić się na demonstrację, skontaktuj się z nami już dziś.

Po bezpiecznej stronie
Po bezpiecznej stronie

Inwestycję w nowe rozwiązania w zakresie rozdrabniania należy dobrze przemyśleć. Przede wszystkim chcesz mieć pewność, że maszyna rozdrabnia materiał z pożądaną przepustowością i odpowiednią jakością. Dokładnie to umożliwia firma UNTHA w ramach swoich demonstracji na miejscu. Podczas procesu testowania we własnej firmie uzyskasz możliwość bardzo dokładnego sprawdzenia rozwiązań w zakresie rozdrabniania marki UNTHA. W zależności od Twoich wymagań zaoferujemy Ci optymalny rozdrabniacz z dopasowanym systemem cięcia.

Można przetestować między innymi materiały:
 • odpady przemysłowe i handlowe

 • stare drewno

 • metal

 • odpady poprodukcyjne z pulpy drzewnej

 • wyroby w zwojach

 • materace

 • dywany

 • odpady budowlane mieszane

 • podkłady kolejowe

 • opony

 • i wiele więcej

Klasa XR: Zalety 1-wałowego rozdrabniacza w skrócie
Klasa XR: Zalety 1-wałowego rozdrabniacza w skrócie

Klasa XR szczególnie dobrze sprawdza się w przygotowaniu różnych materiałów do określonej frakcji rozdrobnienia (25–300 mm). Proces ten można przeprowadzić jedno- lub wieloetapowo.

XR-transparent

Solidna konstrukcja maszyn pozwala nie tylko na użytkowanie w trudnych warunkach, ale również na rozdrabnianie szczególnie trudnych materiałów.

Klasa ZR: Zalety 2-wałowego rozdrabniacza w skrócie
Klasa ZR: Zalety 2-wałowego rozdrabniacza w skrócie

Klasa ZR szczególnie dobrze sprawdza się w redukcji objętości i wstępnym rozdrabnianiu trudnych do rozdrobnienia odpadów i surowców wtórnych do grubej frakcji 90%<300 mm

ZR-transparent

Najbardziej ekonomiczny 2-wałowy rozdrabniacz o najniższych kosztach cyklu życia (LCC) w swojej klasie: Energooszczędny napęd elektryczny z chłodzonym wodą silnikiem synchronicznym to mistrzowska wersja do oszczędzania, zużywa do 75 procent mniej energii niż konwencjonalny napęd dieslowo-hydrauliczny.

Od demonstracji do zakupu
Od demonstracji do zakupu

Przez kilka tygodni prowadziliśmy testy rozdrabniacza UNTHA XR3000RC mobil-e w naszej firmie. W tym czasie rozdrabniano różne materiały, takie jak twarde tworzywa sztuczne, folie, odpady wielkogabarytowe i odpady drzewne. Zastosowano również różne sita perforowane i ustawienia maszyny. Sam rozdrabniacz i wsparcie zapewnione przez firmę UNTHA całkowicie nas przekonały

Thomas-Schenker 600x800

Thomas Schenker

dyrektor zarządzający

Logo Schenker
Jak dostać się na demonstrację
Jak dostać się na demonstrację
1
Tak przebiega demonstracja:
Opowiedz nam o swojej lokalizacji: Czy jest to obiekt zewnętrzny czy hala? Czy są przyłącza zasilania energią elektryczną? Opowiedz nam również o swoim materiale: Co to dokładnie jest? Jak chcesz załadować rozdrabniacz?
2
Znajdziemy rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie
Przed procesem testowania zostaniesz poinformowany o jego warunkach i przebiegu. Następnie zespół UNTHA przygotuje konkretne rozwiązania dostosowane do Twoich zadań. Właściwa maszyna zostanie wybrana zgodnie z wymogami i specyfikacją.
3
Zaczynamy
Podczas kilkudniowych testów nasze maszyny dowiodą swoich możliwości. Pracownik techniczny UNTHA będzie zawsze do dyspozycji służąc radą i pomocą podczas uruchamiania i całego procesu testowego.
Umów się na demonstrację już teraz
Umów się na demonstrację już teraz

Opowiedz nam trochę o testowanym materiale i oczywiście o sobie i swojej firmie. Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej i uzgodnimy wszystkie dalsze kroki.

Pawel 600x800
Pawel Pietowski
Sales Manager
Twoja osoba ds. kontaktów

Szybkie i uproszczone przejście do terminu demonstracji.

Wypełnij formularz+48 12 6421896
Co podlega rozdrobnieniu?
Jak możemy się z Tobą skontaktować?
Jaki jest Twój adres?
made by pixelart - pixelart.at