de
en
fr
es
ru
pl

UNTHA hakkurid

Teie esimene valik jääkpuidu hakkimisel

Kas otsite oma ettevõtte jaoks jääkpuidu hakkurit? Hakkur, mis töötab taustal vaikselt ja märkamatult, muutes teie jääkpuidu homogeenseks, taaskasutatavaks hakkeks? Võib-olla selline, millel on 3-aastane garantii *? Täiuslik!

More
Hero-Holz 2400x2400
Kompaktne ja usaldusväärne.

Meil on just teie soovile kohandatud purustuslahendus. UNTHA hakkimistehnoloogia on spetsialiseerunud puidupurustajatele, mis on kohandatud vastavuses puidutöötlemise ettevõtete nõuetele. Me oleme teie esimene valik, kui tegemist on jääkpuidu hakkimisega.

Teie individuaalsetele vajadustele kohandatud hakkur.

Kõik puusepad, puutöölised ja tislerid hindavad meie hakkureid: esiteks seetõttu, et need pakuvad pikka kasutusiga koos vähese hooldusega. Teiseks seetõttu, et kohandame iga üksuse kliendi individuaalsetele väljakutsetele - sama täpsuse ja rangusega, mida rakendate teie oma klientide tellimusi täites. Pole tähtis, millised on paigaldustingimused - kas vajate täiendavat transporditehnoloogiat või metallide eraldusseadmeid, konkreetset granulaadi suurust või soovite kasutada materjali olemasoleva või tulevase hakkepuidul küttesüsteemi jaoks - UNTHA hakkurid on ehitatud vastama teie ainulaadsetele nõuetele.

Heas seltskonnas.

Enam kui 2000 klienti on juba usaldanud meie teadmisi ja ostnud meie puiduhakkurid. Ka teile võib meie pikaajalisest kogemusest kasu olla. Lõppude lõpuks oleme juba üle 40 aasta kavandanud ja tootnud hakkureid jääk- ja jäätmepuidu töötlemiseks. Toetame teid hea meelega teie otsuses, korraldades külastuse teie piirkonnas asuvasse tugikeskusesse või mittesiduva esitluskatse meie katsekeskuses.

*) Või 2000 tundi, sõltuvalt sellest, milline väärtus saavutatakse esimesena.

0%
How can we reach you?
What is your address?
Meie puiduhakkurite ülevaade
Meie puiduhakkurite ülevaade
made by pixelart - pixelart.at